FF spring preload spacer K-TECH SDEFSP25-05 (pair) 29/33x5.00mm
FF SPRING PRELOAD SPACER (Pair) 29/33x5.00mm Više informacija
Navedeno u kategorijama:     HPTP K-TECH
Popis parametra
Front Fork Spring Preload Spacer
Spring preload spacers that fit behind the spring perch, 28.00mm internal diameter. Available in 2.50mm, 5.00mm & 10.00mm heights.