Revalving shim K-TECH SH16-3025 16.00x30.00x0.25
Setting shim ID16mm OD30mm Th0,25mm Više informacija
Na zalihi u centralnom skladištu. Dostava 8-10 dana.
(komand)
Usporedite
Navedeno u kategorijama:     Dijelovi za podešavanje K-TECH
Popis parametra
Shims
K-Tech shims are manufactured from Sandvik 20c grade 3 material and tumble finished. They are available with 6mm, 8mm, 7mm, 10mm, 12mm and 16mm inside diameters and five thicknesses of 0.10mm, 0.15mm, 0.20mm, 0.25mm, 0.30mm. All shims are supplied in a minimum quantity of 25 pieces.