Ring shim K-TECH SH25-2830 28x0.30x25
28x0.30x25ID RING SHIM** Više informacija
Na zalihi u centralnom skladištu. Dostava 8-10 dana.
Popis parametra
Shims
K-Tech shims are manufactured from Sandvik 20c grade 3 material and tumble finished. They are available with 6mm, 8mm, 7mm, 10mm, 12mm and 16mm inside diameters and five thicknesses of 0.10mm, 0.15mm, 0.20mm, 0.25mm, 0.30mm. All shims are supplied in a minimum quantity of 25 pieces.