Shim K-TECH SH10-3625 36x0.25x10ID
36x0.25x10ID SHIM** Više informacija
Popis parametra
Shims
K-Tech shims are manufactured from Sandvik 20c grade 3 material and tumble finished. They are available with 6mm, 8mm, 7mm, 10mm, 12mm and 16mm inside diameters and five thicknesses of 0.10mm, 0.15mm, 0.20mm, 0.25mm, 0.30mm. All shims are supplied in a minimum quantity of 25 pieces.